Aktualności

Trwa nabór uzupełniający w ramach projektu Lokalny System Wsparcia na Targówku, realizującego zajęcia wspomagające rozwój dziecka i wspierające jego rodzinę. Osoby zainteresowane zapisem prosimy o zgłoszenia (zawierające imię, nazwisko, wiek i szkołę dziecka oraz dane kontaktowe) na adres lsw.zapisy@gmail.com lub o kontakt pod numerami telefonu: (22) 253 49 47, 518 452 047 lub 571 258 723. Serdecznie zapraszamy!

Fascynujące opowieści, ciekawe miejsca i warsztaty online! Już w niedzielę, 25 kwietnia 2021 r. w godz. 9.00-18.00 na warszawskim Targówku odbędzie się Festiwal „Targówek Ludzi”- Zapraszamy!

Partnerstwo na Targówku zaprasza do udziału w grze miejskiej pt. „WY-GRY-WAM Targówek” wszystkich mieszkańców Warszawy od 19 do 27 grudnia 2020 r. Gra przybliża historię i dziedzictwo kulturowe dzielnicy oraz promuje Partnerstwo na Targówku.

Gra miejska pt. „WY-GRY-WAM Targówek” jest dostępna w dwóch wersjach:

Zapraszamy do lektury publikacji, która powstała w ramach projektu Lokalny System Wsparcia na Targówku. "Po pierwsze relacja. Praktyczny poradnik dla nauczycieli jak wspierać uczniów w budowaniu dobrych relacji w klasie" jest zbiorem ćwiczeń do przeprowadzenia w klasie, np. na godzinie wychowawczej, w trzech obszarach: budowanie zespołu klasowego, edukacja o emocjach oraz profilaktyka przemocy.

Czy każda i każdy może zostać superbohaterką/ superbohaterem? W ramach działań animacyjnym obecnie projekt Lokalnego Systemu Wsparcia na Targówku prowadzi m. in. zdalne warsztaty dla dzieci oraz młodzieży w wieku od 8 do 14 lat – w formie łączącej rozmowę, zabawę, prezentację online oraz wykonanie zadania plastycznego.

Strony


 

 

 

Projekt „Lokalny System Wsparcia na Targówku”  dofinansowany jest ze środków Miasta Stołecznego Warszawy

 

 

 

Subskrybuj RSS - Aktualności