Aktualności

Stowarzyszenie dla Rodzin zaprasza rodziców mieszkających na terenie Targówka do skorzystania z nieodpłatnych warsztatów online dla rodziców w sytuacji rozstania, rozwodu.
Warsztaty skierowane są do osób znajdujących się w sytuacji kryzysowej spowodowanej rozwodem/rozstaniem, które pragną uchronić swoje dziecko/dzieci przez traumatycznymi doświadczeniami przeżywanej sytuacji.

Stowarzyszenie dla Rodzin zaprasza w ramach projektu "Lokalny System Wsparcia na Targówku" na nieodpłatne warsztaty umiejętności wychowawczych. 

D l a    k o g o :
Rodzice mieszkający na terenie Targówka.

Trwa nabór uzupełniający w ramach projektu Lokalny System Wsparcia na Targówku, realizującego zajęcia wspomagające rozwój dziecka i wspierające jego rodzinę.

Osoby zainteresowane zapisem prosimy o zgłoszenia (zawierające imię, nazwisko, wiek i szkołę dziecka oraz dane kontaktowe) na adres lsw.zapisy@gmail.com lub o kontakt pod numerami telefonu: (22) 253 49 47, 518 452 047 lub 571 258 723.

Fascynujące opowieści, ciekawe miejsca i warsztaty online! Już w niedzielę, 25 kwietnia 2021 r. w godz. 9.00-18.00 na warszawskim Targówku odbędzie się Festiwal „Targówek Ludzi”- Zapraszamy!

Partnerstwo na Targówku zaprasza do udziału w grze miejskiej pt. „WY-GRY-WAM Targówek” wszystkich mieszkańców Warszawy od 19 do 27 grudnia 2020 r. Gra przybliża historię i dziedzictwo kulturowe dzielnicy oraz promuje Partnerstwo na Targówku.

Gra miejska pt. „WY-GRY-WAM Targówek” jest dostępna w dwóch wersjach:

Strony


 

 

 

Projekt „Lokalny System Wsparcia na Targówku”  dofinansowany jest ze środków Miasta Stołecznego Warszawy

 

 

 

Subskrybuj RSS - Aktualności