III odsłona LSW

12 października odbyło się spotkanie integrujące i wprowadzające w kolejną edycję projektu „Lokalny System Wsparcia na Targówku”. Trzecia już edycja działań, tym razem obejmuje zarówno teren Targówka Mieszkaniowego, jak również Fabrycznego, stąd wydarzenie odbyło się w gronie działaczy z obu obszarów, którym serdecznie dziękujemy za dotarcie, podzielenie się swoim czasem i nieustający oraz nieoceniony wkład w budowanie Lokalnego Systemu Wsparcia.

Kilkugodzinna praca przybyłych osób była podzielona na część zapoznawczą, informacyjną, warsztatową, aby wypracować lepsze kanały komunikacji i spersonalizować relacje w celu usprawnienia międzyinstytucjonalnych kontaktów, a także wprowadzającą w nową formę działań realizowanych w tej edycji projektu – escape room.   

Spotkanie przygotowane zostało przez konsorcjum organizacji odpowiedzialnych za projekt, miejscem była jedna z siedzib leadera (Stowarzyszenie dla Rodzin), która znajduje się na Zaciszu, w szczególnym miejscu związanym także z historią Targówka i postacią Józefa Elsnera.  Za organizację escape roomów odpowiedzialna była jedna z organizacji partnerskich – Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA, którego przedstawicielki także zaangażowane były w prowadzenie wydarzenia.

W planach są kolejne spotkania oraz kontynuacja współpracy w ramach Lokalnego Systemu Wsparcia na Targówku.Opublikowano: sobota 27 października, 2018

Przewiń do góry
Skip to content