Archiwum edycja II

Wiosenna edycja 2017

WARSZTATÓW UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH

dla rodziców w ramach Projektu

 ,,Lokalny System Wsparcia na Targówku Mieszkaniowym”

BEZPŁATNIE

11 marca 2017 roku, mimo chłodnej aury, dziesięcioosobowa grupa dzieci z Teatru Raj i Świetlicy „Pod Aniołem” wzięła udział w wycieczce historycznej organizowanej przez zaprzyjaźnioną fundację AVE. Wydarzenie było wpisane w obchody Święta Żołnierzy Wyklętych i miało na celu uczczenie pamięci o tych, którzy walczyli o wolną Polskę.

Szanowni Państwo,
 
Zapraszamy do udziału w najbliższej bezpłatnej superwizji w ramach LSW, która odbędzie się w sobotę 18 marca godz. 10 - 15.
 
Kolejne spotkania zaplanowane są na następujące dni:

4 marca 2017 roku dzieci z Teatru RAJ i Świetlicy „Pod Aniołem” w ramach programu LSW wybrały się do Multikina Targówek na film pt. „Balerina”. Piętnastoosobowa grupa obejrzała wspaniały film o marzeniach i ich spełnianiu, zachwycający piękną choreografią, wpadającą w ucho muzyką, angażującymi zwrotami akcji i wspaniałą XIX-wieczną scenografią Paryża (pokazano m.in. budowę wieży Eiffela).

21 lutego 2017 roku w ramach realizacji projektu LSW na Targówku Mieszkaniowym udaliśmy się na wycieczkę autobusem piętrowym po Warszawie. Wyjście było nagrodą dla dzieci, które poprawiły oceny z nauki i zachowania.

Strony


 

 

 

Projekt „Lokalny System Wsparcia na Targówku Mieszkaniowym”  dofinansowany jest ze środków Miasta Stołecznego Warszawy

 

 

 

Subskrybuj RSS - Archiwum edycja II