Archiwum edycja II

Szanowni Państwo,

 

Zapraszamy do udziału w najbliższej bezpłatnej superwizji w ramach LSW, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 października w siedzibie przy ul. Pszczyńskiej 26 m. 57 od godz. 10:00.

Kolejne spotkania zaplanowane są na następujące terminy:

18 listopada – sobota w godz. 10-15;

9 grudnia – sobota w godz. 10-15.

 

Zajęcia poprowadzi Pani Krystyna Grzywińska.

Prosimy o potwierdzenie obecności.

Zapraszamy do udziału w najbliższej bezpłatnej superwizji w ramach LSW, która odbędzie się wyjątkowo w piątek 22 września od godz. 14:00 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Nefrytowej 12 na Zaciszu.

Kolejne spotkania zaplanowane są na następujące terminy:

W wigilię Niedzieli Miłosierdzia, 22 kwietnia 2017 roku w parafii pw. Św. Marka Ewangelisty odbyła się premiera sztuki „Ślady palców Faustyny” w reżyserii Radosława Rzepko, przygotowana pod opieką artystyczną Teresy Tymosiewicz-Muszel i kl. Michała Sztreja. W przedstawieniu wzięła udział młodzież ze Wspólnoty Oazowej Św. Marka oraz z Teatru Raj.

Wczesnym rankiem 13 maja 2017 roku rodzice i dzieci z Teatru RAJ oraz Świetlicy „Pod Aniołem” wraz z ks. Tomaszem i pilotem wycieczki panią Agnieszką Mroziewicz (mamą Basi) – wyruszyli na podbój Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Podczas jazdy obejrzeliśmy film poświęcony objawieniom fatimskim (w związku z setną rocznicom tych wydarzeń). Nie zabrakło także rozmów, żartów i śmiechu :-)

9 kwietnia 2017 roku 35-osobowa grupa dzieci z Teatru RAJ oraz Świetlicy „Pod Aniołem” wraz rodzicami wybrała się do Teatru Narodowego na przepiękną baśń Hansa Andersena pt. „Królowa Śniegu” w reżyserii Piotra Cieplaka. Przepiękne wnętrza Teatru, który w ubiegłym roku obchodził 250-lecie oraz znakomita obsada – w sztuce występują bowiem aktorzy doskonale znani z filmów i seriali (min.

Strony


 

 

 

Projekt „Lokalny System Wsparcia na Targówku Mieszkaniowym”  dofinansowany jest ze środków Miasta Stołecznego Warszawy

 

 

 

Subskrybuj RSS - Archiwum edycja II